Vypadá to, že Letv pracuje na novém tabletu o velikosti většího phabletu. Alespoň dle včerejších úniků z populárního GFXBench, kde tento přístroj vystupuje pod názvem Letv Max4-70.

Ze zápisu v databázi GFXBench vidíme přístroj Letv Max4-70, který je vybaven displejem o velikosti 6,9 palce s rozlišením FullHD (1920 x 1080 px), což představuje hustotu pixelů 319 ppi. Do výbavy dostal procesor Qualcomm Snapdragon 810, který je však lehce podtaktován na 1,7 GHz oproti vlajkovým lodím Letv S1 a Letv Max. S procesorem se samozřejmě pojí i grafický čip Adreno 430. Operační paměť by v tomto případě měla mít kapacitu 4 GB a vnitřní úložiště solidních 64 GB. Z výpisu dále vyčteme, že na přístroji je nainstalován operační systém Android 5.0.2.

Bohužel toto je první zmínka o takovémto přístroji z dílny Letv, takže více informací nám není zatím známo. Ačkoli se výsledky a soupis objevil v databázi GFXBench, není jisté, jestli vůbec daný přístroj bude uvolněn.

Otázka zní, komu daný přístroj bude určen. Dost nás totiž zaráží i použití displeje s rozlišením FullHD, kdy u Letv jsem zvyklí vídat s výše uvedenou konfigurací spíše 2K panel.

Nedávno jsme zde zveřejnili rendery údajné nové generace Letv Max, teď si však spíše myslíme, že jde o vyobrazení zde zmíněného přístroje. Vycházíme z faktu, že na zadní straně pod fotoaparátem vidíme pouze single přisvětlovací diodu, což by na high-end zařízení bylo dosti nezvyklé.

Máte-li další informace o tomto tajemném zařízení, tak se s námi podělte níže v diskusi.