Jak jistě víte, v neděli večer začala blesková soutěž o chytré hodinky od společnosti No.1, a to o modely  NO.1 S3 a  NO.1 D3. Soutěž skončila včera úderem osmé hodiny večerní. Odpovědí se sešlo opravdu mnoho, ale ceny jsou jen dvě. Nejdříve jsme tedy pomocí generátoru náhodných čísel nechali vygenerovat dvě čísla, která reprezentují konkrétní jména dvou účastníků naší soutěže a potom jsme udělali to samé, ovšem pouze pro naše dvě ceny.

Nyní již tedy víme, kdo jsou šťastní výherci chytrých hodinek. Model No.1 S3 vyhrává Imrich Janicko a druhé hodinky s označením No.1 D3 se podařilo získat Jiřímu Moravci. Výhercům gratulujeme, přejeme jim krásné svátky a přes kontakt na Disqusu jsme je požádali o zaslání adres, kam balíčky poputují. Pokud chcete odeslání vaší výhry urychlit, můžete nám vaši adresu napsat na náš redakční mail přes kontaktní formulář a do těla zprávy uveďte kromě své adresy také to, že jde o výhru v soutěži o chytré hodinky. Ovšem nesmíme zapomenout také na poděkování společnosti No.1, která ceny do naší soutěže dodala a všem, kteří se zúčastnili tohoto klání.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.