Hodnocení recenzenta

Pěkně zpracovaná kamera s množstvím zajímavých funkcí, stabilizací a možností natáčet až v 4K rozlišení. Nebýt problémů se zvukem (jsou již vyřešeny) a špatným krytem, mohlo být hodnocení ještě o půl bodu vyšší.

8.5
Hodnocení recenzenta

Nejnovější hračkou v redakci je akční kamera SJCAM SJ5000X, zapůjčená prodejcem Isix.cz. Kamera je známá svou schopností natáčet videa při maximálním rozlišení 4K (3840 x 2160) a je vybavena také optickou stabilizací. Vzhledem ke specifikacím by mělo jít o zatím nejlepší kameru, jakou kdy společnost SJCAM vyrobila. Bude tomu tak?

OBSAH BALENÍ

Než otevřeme balení, které jak už víme je plné příslušenství, podíváme se, co se dozvíme z kartonové krabice. SJCAM se i zde drží bílo-červeno-černé barevné kombinace, ale oproti balení SJCAM SJ4000 Wi-Fi působí mnohem decentněji. Okénko na přední straně poskytne pohled na kameru v pouzdře a dočteme se i pár základních parametrů. Zbývající parametry jsou v kompletní sestavě k nahlédnutí na straně opačné. Na boční straně jsou vytisknuty QR kódy, které po naskenování odkáží ke stažení aplikace do chytrých zařízení. Posledním důležitým prvkem je nálepka, taktéž s QR kódem pro ověření pravosti kamerky.

Zajímá vás, jak obstála kamera SJCAM SJ5000X v testu? Přečtěte si celou recenzi zde.