Společnost Elephone zveřejnila seznam svých zařízení, která by měla obdržet aktualizaci na Android 6.0 Marshmallow. Není se čemu divit, protože i ostatní čínští výrobci se v poslední době snaží o totéž.

Elephone je pověstných chrlič nových a nových přístrojů, které více či méně osloví případné uživatele. Ovšem při tomto kvantu produktů asi není jednoduché všechny včas aktualizovat a přiznejme si, updaty některých byť letošních, přesto pro společnost zřejmě již postarších zařízení, budou v seznamu na aktualizaci na posledních místech, pokud se jí vůbec dočkají.

Elephone_aktualizace_Android

Pojďme se však mrknout, které Elephone přístroje by dle společnosti měly být aktualizovány v dohledné době. Jako první adept na update je Elephone Trunk, který by měl být aktualizován ještě letos. Pak je to celá série Elephone P9000, konkrétně P9000, P9000 Lite a P9000C, které budou mít Android 6.0 přímo v základu a objevit by se měly v lednu/januári 2016.

Do seznamu také patří Elephone M3, Ivory, P8000 a P6000 Pro, u kterých však společnost neuvádí termín aktualizace. Takže nezbývá než doufat, že updatu u těchto telefonu se jejich majitelé dočkají. Alespoň v příštím roce.