A je tu další soutěž. Ovšem tentokrát blesková. Proč blesková? To proto, aby k vám výhry dorazily ještě před večeří s kaprem a bramborovým salátem. Znamená to, že soutěžit budeme jen do středeční osmé hodiny večerní – tedy do 16.12.2015 do 20:00. A o co vlastně budeme od této chvíle hrát? Máme dvě ceny a tudíž budou i dva výherci. Jeden si odnese chytré hodinky do společnosti No.1 s modelovým názvem NO.1 S3 a druhý výherce dostane taktéž chytré hodinky od té samé společnosti, pro změnu však model NO.1 D3.

Co tedy musíte splnit, abyste chytré hodinky, které nám dodala společnost No.1 vyhráli? Musíte odpovědět na 3 otázky do komentářů pod tímto článkem. Odpovědi zaslané na Facebook, G+ či jinou sociální síť se nepočítají. V potaz se berou odpovědi pouze a jen pod tímto článkem. Stejně tak se nebudou započítávat odpovědi, které dorazí po osmé hodině večerní, jak bylo uvedeno výše. Vyhodnocení soutěže najdete již v našem čtvrtečním článku.

A jaké jsou tedy otázky:

  1. kolik lidí, pracujících na projektu gizchina.cz najdete momentálně v sekci „Redakce“
  2. kolik zde najdete mužů s křestním jménem Martin
  3. kdy jsme recenzovali chytré hodinky No.1 D2 a jaké celkové hodnocení dostaly

Jak sami vidíte, není to vůbec nic složitého. A jen chci připomenout, že tentokrát vychází soutěž před recenzemi. Hodnocení obou chytrých hodinek, o které nyní soutěžíme, najdete v příštím týdnu, takže nás nezapomeňte sledovat. Na závěr jen dva obrázky hodinek, které obdrží šťastní výherci. Přejeme vám hodně štěstí v naší další soutěži.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.