Společnost NO.1 se pomalu stává pověstnou především výrobou chytrých hodinek. Na svém kontě jich má už několik, ať už sportovních či luxusních. Ostatně luxusní smartwatch NO.1 D2 jsme podrobili testování.

V těchto dnech společnost NO.1 zveřejnila na svých stránkách fotky a specifikace dalších hodinek s názvem NO.1 D5, které budou mít nejen slot pro SIM kartu s podporou 3G, ale také by měly podporovat WiFi.

K dalším parametrům D5 patří kruhový 1,3 palcový displej s rozlišením 360 x 360 pixelů, procesor MTK6572, 512 MB RAM, 4 GB ROM, Android 4.4 a samozřejmě nechybí ani Bluetooth 4.0. Baterie má kapacitu 450 mAh, počítat můžeme i s certifikací IP65, což znamená, že hodinky jsou voděodolné.

Kromě výše uvedeného tu jsou monitoringy tepu, krokoměr, barometr, hlasové vyhledávání, prohlížeč nebo třeba i meteo aplikace. Z hodinek se díky slotu na SIM dá volat a psát textovky a také hovory a SMS přijímat. Podrobné informace o NO.1 D5 najdete na oficiálních stránkách společnosti.

Zprávy o ceně a zahájení prodeje smartwatch No.1 D5 zatím nejsou k dispozici, ovšem je velmi pravděpodobné, že to bude ještě do konce tohoto roku nebo na začátku roku příštího.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.