Společnost NO.1 se pomalu stává pověstnou především výrobou chytrých hodinek. Na svém kontě jich má už několik, ať už sportovních či luxusních. Ostatně luxusní smartwatch NO.1 D2 jsme podrobili testování.

V těchto dnech společnost NO.1 zveřejnila na svých stránkách fotky a specifikace dalších hodinek s názvem NO.1 D5, které budou mít nejen slot pro SIM kartu s podporou 3G, ale také by měly podporovat WiFi.

K dalším parametrům D5 patří kruhový 1,3 palcový displej s rozlišením 360 x 360 pixelů, procesor MTK6572, 512 MB RAM, 4 GB ROM, Android 4.4 a samozřejmě nechybí ani Bluetooth 4.0. Baterie má kapacitu 450 mAh, počítat můžeme i s certifikací IP65, což znamená, že hodinky jsou voděodolné.

Kromě výše uvedeného tu jsou monitoringy tepu, krokoměr, barometr, hlasové vyhledávání, prohlížeč nebo třeba i meteo aplikace. Z hodinek se díky slotu na SIM dá volat a psát textovky a také hovory a SMS přijímat. Podrobné informace o NO.1 D5 najdete na oficiálních stránkách společnosti.

Zprávy o ceně a zahájení prodeje smartwatch No.1 D5 zatím nejsou k dispozici, ovšem je velmi pravděpodobné, že to bude ještě do konce tohoto roku nebo na začátku roku příštího.