Právě před pěti dny, přesně 7. prosince/decembra jsme vyhlásili další soutěž, tentokrát o telefon DOOGEE Y100 Plus. Recenzi tohoto modelu samozřejmě najdete na našich stránkách a pokud si ji chcete přečíst, najdete ji zde. Ještě před tím, než se dostaneme k samotnému výherci/výherkyni, rádi bychom poděkovali všem, kdož se tohoto soutěžního klání zúčastnili. A zároveň také děkujeme e-shopu Coolicool za poskytnutí modelu Doogee Y100 Plus do soutěže. Nuže, jak tedy soutěž dopadla?

Takže, po vyřazení všech neplatných komentářů, které nesplňovaly námi požadované náležitosti a které neobsahovaly správnou odpověď, jsem zapnul Random Winner Selector od Aptivady a nechal se překvapit, jaké jméno se objeví. A zde je. Výherkyní se stala slečna/paní Viera Odstrčilová. 

Výherkyni samozřejmě blahopřejeme a hned ji posíláme zprávu na Facebook se žádostí o kontakt, abychom věděli, kam máme tuto skvělou výhru zaslat.

Vy, co jste dnes nevyhráli, nezoufejte. Se soutěžemi určitě nekončíme a další se již připravují. Přejeme všem krásný víkend.

Jen nakonec přidáváme správnou odpověď na soutěžní otázku i s důkazem. Slovo Doogee se na našich stránkách Gizchina.cz objevilo v titulku (nadpisu) článku v rozmezí dat od 1.10.2015 (včetně) do 30.11.2015 (včetně) celkem 7x.

soutez