Po modelech telefonů Kingzone K2 a N5 jsme delší dobu nezaznamenali žádné zprávy od této společnosti o tom, co chystají nového. Ovšem během posledních dvou dnů se začaly objevovat zmínky a fotografie chystaného nového top modelu s názvem Kingzone K10.

Kingzone K10 se zdá být podle fotografie velice elegantním smartphonem, který následuje trend velmi tenkých telefonů. Hrubým odhadem by tento model mohl mít tloušťku kolem 6 mm. Dalším plusem Kingzone K10 bude jeho celokovové tělo, které je jasně vidíte i na obrázku. Dále bude k dispozici nejméně ve dvou barvách, a to zlaté a stříbrné.

kingzone-K10

Kromě elegantního vzhledu by měl telefon disponovat také snímačem otisků prstů na zadní straně. Rovněž se očekává, že velikost displeje bude asi 5,5 palce. Celkově lze říci, že Kingzone K10 bude jistě zajímavý model a milovníci tenkých telefonů, kovového těla a zajímavého designu se podle mě mají na co těšit. Bohužel v této chvíli nemáme žádné další specifikace ani detaily týkající se hardwaru, ceny nebo data představení. Každopádně budeme pro vás sledovat, co se kolem tohoto modelu děje a všechny novinky vám přineseme.