Oukitel rozšíří svou řadu K6000 o další přírůstek. Po Oukitel K6000, který zaujme především kapacitou baterie 6000 mAh a o něco prémiovějším K6000 Pro, nasadí společnost opravdové Premium.

Oukitel K6000 Premium naopak překvapí, a chtělo by se napsat až nečekaně, nasazením čipsetu od Mediateku Helio X20 (MT6797). Tím se Oukitel řadí mezi jedny z prvních producentů, kteří tento deseti jádrový procesor použijí v praxi. Jak asi většina z vás ví, tak tento čip stále nemáme možnost zatím vyzkoušet na žádném přístroji v reálu. Snad první vlaštovkou by měl být příchod Vivo X6 v následujícím týdnu.

Oukitel-K6000_nahl

Silnější čipová sada není však jediným zajímavým specifikem chytrého telefonu Oukitel K6000 Premium. Telefon bude dále vybaven 5,5 palcovým AMOLED displejem s rozlišením QHD (2K), hlavním fotoaparátem Sony IMX230 s 21 Mpx senzorem a přední kamerou Sony IMX219 s 8 Mpx senzorem. Operační paměť bude navýšena na 4 GB RAM a interní paměť s 32 GB prostoru bude dále možno rozšířit pomocí microSD karty o dalších až 128 GB. Jako ostatní verze i tato varianta bude vybavena baterií o kapacitě 6000 mAh s podporou rychlého nabíjení.

Oukite K6000 premium spec

No, zdá se, že tu papírově máme další velmi zajímavě se tvářící telefon. Uvidíme jak se s touto výzvou samotný Oukitel, který se spíše pohybuje někde na pomezí low-entrové a mid-range produkce, vypořádá. Přece jenom Oukitel K6000 Premium svými parametry koketuje spíše s high-end třídou.

Zajímavé bude také sledovat na kolik si bude společnost tento přístroj cenit a kdy se jej povede uvést na trh. Zatím spíše padají skeptické názory, že přístroj společnost nestihne uvést ještě před oslavami čínských jarních svátků, které začínají na začátku února 2016.