Ohodnoťte článek

A je to tu. Jako každoročně startuje Black Friday a prodejci se předhání ve slevových akcích, soutěžích, bleskových prodejích a podobných taškařicích, kterými chtějí nalákat nás, koupěchtivé zákazníky. Pozadu nezůstává ani společnost Ulefone.

Ta si také připravila „černopáteční akcičku“, která však potrvá až do 6. prosince/decembra a do boje o obsah zákazníkovy peněženky nasadila dva ostřílené borce, konkrétně Ulefone Paris a Ulefone Be Touch 3.

Picture 1

O parametrech obou telefonů snad není třeba dlouze hovořit, protože jsme o nich psali již několikrát. Takže pro osvěžení paměti mrkněte na naši recenzi Ulefone Paris a nebo na tento článek o Ulefone Be Touch 3, kde najdete i video. Pokud by vám ani toto nestačilo, tak zde najdete nejen všechny informace o Ulefoní Black Friday akci, ale také specifikace nabízených telefonů, jejich akční ceny a v neposlední řadě i odkazy na 9 přeprodejců, kteří oba Ulefony nabízejí. Můžeme naznačit, že v rámci této akce můžete Ulefone Paris koupit za 119,99 dolarů a Ulefone Be Touch za 149,99 dolarů.

 

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.