Zopo se jen tak nevzdává a pořád má v plánu vrátit se na pozice, kde se ještě nedávno pohybovalo. A pomoci by jim k tomu měl nový telefon, který by Zopo mělo představit ještě před koncem letošního roku.

Zhruba před 2 měsíci Zopo zveřejnilo na svém Instagram účtu fotografii, která ukazovala zadní část nového 5,5 palcového telefonu. Fotka jako taková nám toho moc nenapověděla, maximálně to, že se dostane na trh s bílým nebo modrým zadním krytem, že telefon bude mít LED blesk a externí reproduktor na zadní straně.

Co však je zajímavou novinkou je to, že Zopo potvrdilo, že tento nový telefon definitivně přijde s novým Android 6.0 Marshmallow. Ale bacha! Zopo nespecifikovalo, zda telefon dorazí na trh s již nainstalovaným Androidem 6.0, nebo dorazí až později jako aktualizace.

A jak se tento telefon bude jmenovat? Z uniklých plánů se zdá, že se bude jmenovat Zopo Color S5.5. Jakmile budeme vědět víc, zde se to dočtete.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.