Výrobci chytrých telefonů začínají postupně zveřejňovat plány na aktualizace svých přístrojů na Android 6.0 Marshmallow. Nejinak je tomu i u společnosti OnePlus.

Na stránkách jejich fóra se v těchto dnech objevil plán, který slibuje aktualizace všech jejich přístrojů, ovšem až v průběhu 1. kvartálu příštího roku. Zatím společnost nechce potvrzovat nějaké přesné a konkrétní termíny aktualizací vzhledem k tomu, že pořád usilovně pracují na jejich přípravách.

Nicméně sdělují, že jako první by měl být aktualizován OnePlus One. Součástí aktualizace by měla být i komunitní verze Oxygen OS, ovšem jen v případě, že vývojáři stihnou tuto verzi včas připravit.

Dalším aktualizovaným přístrojem bude OnePlus 2. Ten by měl dostat Android 6.0 hned po OnePlus One, taktéž v prvním kvartálu roku 2016. Zde by se měl objevit i nový API standard pro čtečku otisků prstů.

Společnost také uvádí, že tvrdě pracuje i na aktualizaci jejich posledního přístroje, OnePlus X. Ten by měl být aktualizován jako poslední. Zda to bude taktéž začátkem příštího roku není zcela jasné, protože termín „bude aktualizován jakmile to bude možné“ je poněkud nekonkrétní.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.