Především jeden z našich Martinů se do tohoto telefonu značně zahleděl a není se čemu divit. LeTV S1s je opravdu špičkově vybaveným telefonem, který má ambice převálcovat svou konkurenci.

LeTV S1s, který detailně představil Radek ve svém článku z konce října/októbra má opravdu na to, aby vytřel zrak jak Meizu s jejich Meizu Metal, tak i Xiaomi s Redmi Note 2. Tento telefon nižší střední třídy na své výbavě nešetřil. Celokovová konstrukce, 5,5 palcový FullHD displej, 56 000 bodů v Antutu díky osmi jádrovému procesoru Helio X10, kterému sekunduje grafický čip PowerVR G6200 GPU, 3 GB RAM a 32 GB ROM. Zadní fotoaparát je 13 megapixelový a přední kamerka má rozlišení 5 megapixelů. Na zadní straně najdeme čtečku otisků prstů, baterie má kapacitu 3000 mAh a samozřejmostí je tu port USB typu C a také podpora rychlého nabíjení. Dual SIM karty a podpora následujících LTE pásem 1, 3, 7 uzavírá náš výčet specifikací.

letv-s1s-slot

Víme, že čínská cena byla stanovena na 173 dolarů a pro nás, mezinárodní kupující, se první nástřely pohybovaly okolo 240 dolarů. Nyní jsme však objevili nabídku eshopu Everbuying, který tento telefon listuje s cenovkou 203,99 dolarů, a to už je opravdu lákavé.