Hodnocení recenzenta

SJCAM SJ5000+ je kamera pro nenáročného uživatele s obvyklými specifikacemi v daném segmentu, avšak za nižší výdaje. Nejvíce ji asi využijete při volnočasových aktivitách, kde exceluje i díky široké škále přislušenství, a to ať už toho přibaleného, nebo dále dostupného. Kamerka překvapila svou kvalitou obrazu, v rámci své cenové relace.

8

Do redakce spřáteleného blogu Drony-Kamera.cz nám doputovala jedna z dalších akčních kamerek, díky čemuž jsme měli možnost si ji osahat a vyzkoušet její um a schopnosti. Po nedávné recenzi kamery SJCAM SJ4000 kolegy Martina, tu máme možnost otestovat další kousek od tohoto producenta, SJCAM SJ5000+Wifi. Ta, oproti prvně recenzované kamerce, dostala do vínku nějakou tu přidanou hodnotu. Jak už napovídá název action camera, jedná se o malou kamerku, která velmi dobře poslouží k záznamu různých outdoorových akciček a nemusejí být zrovna úplně až tak akční, i když jak se to vezme. Díky bohatému přiloženému příslušenství se nebudete muset bát zajít i do těch nejtvrdších podmínek, jakými jsou například potápění, horolezectví nebo různé zimní aktivity, aniž byste se museli obávat nějaké té újmy na kamerce. A pokud nejste zrovna adrenalinově založení, tak i v tomto případě kamerka odvede dobrou službu. Třeba při záznamu vašeho volného času s přáteli či z dovolené, nebo například grilovačky na vašem balkóně.

No, já osobně v tomto případě taktéž spíš řadím k té druhé skupině. Takže moc akce neočekávejte. Budete se muset spokojit s poněkud klidnějšími záběry, jako jsou rodinné snímky nebo náhodné testovací záznamy z ulic „matky měst“. Ač jsem se chystal i na některá akčnější videa, tak situace tomu zkrátka nedopřála.

Než se však pustíme do celkového hodnocení, tak bych rád poděkoval společnosti ATRONIC.cz, která nám tuto zajímavou kameru zapůjčila.

Celou recenzi si můžete přečíst zde.