Pokud jste náruživými posluchači hudby ze smartphonu, chcete mít čtečku otisků prstů a telefon, produkovaný nějakou známější čínskou značkou, pak možná právě pro vás je zde nové Lenovo Vibe X3.

Lenovo představilo ne jednu nebo dvě, ale rovnou tři varianty jejich Vibe X3. Telefony jsou nyní v předprodeji, který bude ukončen 24. listopadu/novembra a cenově se pohybují od 1899 jüanů (cca 297 dolarů) za základní model s Dolby Atmos audio, Cirrus Logic, OTA1612 zvukovým procesorem, 5,5 palcovým FHD displejem, procesorem Snapdragon 808, 2 GB RAM a 16 GB interní paměti.

lenovo-vibe-x3-1

Další v řadě Lenovo Vibe X3 bude model s cenovkou 2499 jüanů (cca 391 dolarů) se stejným audio hardwarem, ale se 3 GB RAM a 32 GB interní paměti, no a ten nejvyšší model bude dostupný za 2999 jüanů (cca 469 dolarů) a bude mít 64 GB ROM.

lenovo-vibe-x3-2

Spolu s ostatním hardwarem, nejlevnější verze přijde s 13 megapixelovou zdaní kamerou a dvě vyšší verze budou mít fotoaparát 21 megapixelový s PDAF a dual LED bleskem. Všechny tři pak budou mít 8 megapixelovou přední kamerku.

lenovo-vibe-x3-3

Každý model se může také pochlubit zadní čtečkou otisků prstů, NFC, velkou baterií o kapacitě 3600 mAh s funkcí Qualcomm rychlé nabíjení 2.0. Co se týče mezinárodních prodejů, tak zde očekáváme dostupnost Lenovo Vibe X3 na přelomu listopadu/prosince (novembra/decembra).

Lenovo Vibe X3 vypadá jako velmi zajímavý telefon a mám dojem, že možná pár z vás zaujal. Pletu se?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.