Telefonní klony byly kdysi standardní náplní práce čínských výrobců telefonů, ale postupem času se od tohoto ošklivého, řekl bych až nepěkného zvyku postupně odvrátili. Ono upřímně, skoro všichni ve své většině v nějakém modelu se chtějí přiblížit svému velkému vzoru, ale minimálně už se nejdená o prachsprosté kopie jedna ku jedné. Blackview si ale s modelem Blackview Ultra Plus řekli, že to zase zkusí a vytvořili klon iPhone 6S Plus.

Blackview chtějí Ultra Plus dostat na trh těsně před koncem roku, takže pokud jsem vás navnadil, že byste mohli mít doma pod stromečkem tento nejnovější rádoby ajfón siks es plus, máte smůlu.

Jelikož se jedná o kopii toho většího Apple telefonu, Blackview Ultra Plus bude mít 5,5 palcový displej a barvu Rose Gold. Podle specifikací, které Blackview zveřejnil, si však můžeme tipnout, že na kov můžeme zapomenout a dostane se nám plastu, který jako kov pouze vypadá. Co bychom také chtěli od telefonu, který také jako jeho vzor jen vypadá, že?

Ultra-Plus-front

Co však dozajista víme, je to, že telefon přijde s HD rozlišením 1280 x 720, 2.5D zakřivením displeje a baterií o kapacitě 2900 mAh. Zadní kamera bude Sony IMX164, přední 5 megapixelová a celou šou potáhne očekávaný chipset od Mediateku MT6735. Co se týče pamětí, tak RAM bude 2 GB a interní 16 GB s možností rozšíření až o 32 GB via SD karty.

Ceny ještě nebyly zveřejněny, ale jelikož máme tu čest s plastovou kopií ajfónu, tipli bychom si, že cenovka okolo 100 dolarů bude tak akorát.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.