Vypadá to, že řada chameleonských konvertiblů Lenovo Yoga je v Číně populární natolik, že jsme se dočkali dalšího designového napodobitele (prvním, o kterém jsme psali byl Onda oBook 11) a tentokráte opravdu se vší parádou včetně zářivě oranžového provedení. Voyo A1 Plus Ultimate však použitým hardwarem vůbec nevypadá k zahození a i cena v předprodeji je poměrně příznivá, takže se na tento nový zázrak podívejme.

Šasi podle všeho pochází ze stejného OEM zdroje jako zmíněná Onda, 16 mm tloušťky a 1,2 kg váhy jsou hodnoty, které jsme už někde slyšeli, stejně tak pant, umožňující sklopení displeje až o 360°. Voyo však má šikovné zamykací šoupátko k uzamknutí požadovaného úhlu náklonu displeje, což vůbec není na škodu. Jinak se jedná o stejný 11,6″ IPS displej, rozeznávající až 10 dotyků, rozlišení je FHD 1920 x 1080 pixelů (16:9). Uvnitř je taktéž Intel Atom X5 8300 Cherry Trail, ale příjemně narostla jak kapacita RAM na 4 GB, tak eMMC úložný prostor na 64 GB. Nezapomnělo se ani na microHDMI, microSD slot, BT 4.0  a dvojici USB portů standardní velikosti, ale bohužel to vypadá pouze na verzi 2.0. Baterie také mírně oproti Onda nabobtnala na 10000 mAh a co se týče systému, tak jsou samozřejmostí předinstalované Windows 10.

Kousek už je v předprodeji, například u našich partnerů z Gearbestu za poměrně zajímavých 282,99$ a dodávky by měly být expedovány 20.listopadu/novembra. Za tu cenu to vypadá na slušný levný konvertibl, který by mohl zastat funkci základního netbooku pro nenáročné.