Společnost Elephone se před koncem roku snaží, opravdu moc se snaží. Každou chvíli na nás vrhne další nový telefon a brzo by se měly na trhu objevit i jejich chytré hodinky.

To ovšem společnosti nebrání v tom, aby zabrousila i do dalších segmentů a pokud si myslíte, že by mohli vyrukovat třeba s power bankou nebo sluchátky, tak se velice mýlíte. Elephone totiž brzo vypustí na trh svou elektronickou cigaretu. Tedy designem má toto zařízení k cigaretě hodně daleko, ale proč ne.

Co tedy o ELE Cigar, jak se tento zázrak jmenuje, vlastně víme? Svým vzhledem e-cigareta evokuje jakýsi malý MP3 přehrávač, tedy krabičku s obdélníkovým půdorysem a rozměry 88 x 40,5 x 25 mm, která je vyrobena ze slitiny hliníku a zinku. Je opatřena také krytem z imitace kůže a bude k mání v několika barevných variantách – černá, bílá, červená, růžová a oranžová.

K dalším specifikacím patří nastavitelný příkon 5-70 W, dobíjecí baterie 1800 mAh, napětí 3,15-8,5 V, odpor 0,05-2,5 Ω, USB port a regulace teploty. Jaká bude konečná cena e-cigarety zatím netušíme. Ovšem už teď se můžete podívat na promo video, kde uzříte krásnou Asiatku, která slastně pokuřuje na balkóně, a to určitě stojí za to.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.