O společnosti Kingzone a jejich produktech jsme se na našich stránkách nezmiňovali bez mála rok. To však dnes bleskově napravíme a podíváme se, co si pro nás nového připravují.

Na facebookové stránce společnosti se objevilo pár fotek chystané novinky Kingzone K2, která by se měla brzo (zřejmě už 6.11.) objevit v globálních předprodejích. Vzhledem k tomu, že z fotek nelze vyčíst nějaké bližší specifikace tohoto přístroje, mrkli jsme na oficiální stránky Kingzone, kde už se přece jenom dozvíme o něco více.

Pojďme se tedy podívat na hlavní specifikace Kingzone K2. Displej má úhlopříčku 5 palců s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, je chráněn Gorilla Glass 3 a nechybí ani populární 2.5D sklo s bezrámečkovou technologií. Rámeček telefonu by měl být kovový s CNC opracováním. Procesorem je osmi jádrový 64 bitový MT6753 s taktem 1,3 GHz. Ten doplní GPU Mali-T720, 3 GB RAM a 16 GB ROM s možností rozšíření o 64 GB.

Zadní fotoaparát je 13 MPix se snímačem SONY Exmor RS IMX214, clonou f/2.0 a duálním LED bleskem. Přední kamerka je 8 MPix. Telefon je DualSIM a nechybí ani podpora 4G LTE (FDD Band 1/3/7/20). Kapacita baterie je 2600 mAh a operačním systémem je Android 5.1 Lollipop. Kingzone K2 je také vybaven čtečkou otisků prstů a dodáván bude v bílém a černém barevném provedení. Cena zatím není známa.

 

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.