Po představení OnePlus X se dalo čekat, že jej všemožné eshopy zařadí do své nabídky, i když je tento telefon opět dostupný jen přes neoblíbený pozvánkový systém. A tak se i stalo.

OnePlus X, jehož specifikace podrobně představil Radek ve svém článku, je pro nás, a to především díky nastavené ceně, poněkud zklamáním. I tak se samozřejmě jedná o skvělý telefon, který našince potěší především kompletní podporou lokálních LTE frekvencí. Když si vypíchneme jen „hajlajty“ z onoho zmíněného představení, tak víme, že telefon bude vybaven procesorem Snapdragon 801, operační pamětí 3 GB a interním úložištěm o velikosti 16 GB nebo 32 GB, které lze rozšířit díky slotu pro SD karty až o 128 GB. OxygenOS nad Androidem 5.1.1, 13 megapixelový zadní fotoaparát a baterie o kapacitě 2520 mAh doplňují tento hlavní výčet.

onePlus-X-nahl

No a jaká je tedy cena OnePlus X u přeprodejců? Např. Gearbest zařadil tento kousek do předprodeje s cenou 279,99 dolarů (16 GB verze) a 295,99 dolarů (32 GB verze). Je OnePlus X tím pravým telefonem pro vás nebo si počkáte na něco jiného? Dejte vědět.