Společnost Oukitel zaujala v poslední době nejen svýmy chytrými telefony, ale již před více než čtvrt rokem představila také své první smartwatch A28. Nyní přichází s dalšími hodinkami, a to kruhového tvaru a s podporou micro SIM karty. Nový model má nazev A29.

Na rozdíl od modelu A28 jsou nové smartwatch A29 kruhového tvaru, mají celokovové pouzdro, podporují micro SIM kartu, která bez problémů zvládá komunikaci v 2G a GSM sítích a displej o rozlišení 240 x 240 pixelů je chráněn safírovým sklem. K dispozici je také řemínek z kůže, který dodává hodinkám na eleganci.

Srdcem modelu A29 je procesor MediaTek MT2502C, doplněný 64 MB RAM a 128 MB interního úložiště. Baterie těchto hodinek má kapacitu 320 mAh, což by mělo stačit na 150 hodin ve stavu standby a 4 hodiny hovoru. Nabíječka, která je součástí, nabije baterii do plného stavu během dvou hodin. A29 samozřejmě disponují také monitoringem tepové frekvence a nechybí ani krokoměr.

Chytré hodinky Oukitel A29 lze spárovat se zařízeními fungujícími jak na systému Android tak i iOS, a to vše pomocí Bluetooth 4.0+. Podle výrobce budou hodinky dodávány ve třech varintách – černé, zlaté a stříbrné. V současnosti tyto smartwatch ještě nejsou dostupné, nicméně velice brzy by se měly objevit v čínských e-shopech.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.