Ohodnoťte článek

V poslední době se na nás sypou cenově dostupné smartphony (do 5000,- Kč) ze všech stran a přispět se chystá i společnost Lenovo, jehož připravovaný Vibe X3 Lite nevypadá vůbec špatně.

Smartphone se podíval do úřadu TENAA, kde kluci čínští zjistili, že se v telefonu nachází osmi jádrový procesor MediaTek MT5653 o taktu 1,3 GHz, 2 GB RAM, 16 GB interní paměti a jeden kus 3300 mAh baterie. Podařilo se najít i slot na paměťovou kartu a dokonce i displej. Po odborném zkoumání a sérii měření se zjistilo, že jeho úhlopříčka je rovných 5,5 palce. Náročnější práce ale byla s rozlišením, jelikož spočítat každý pixel je opravdu náročné, ale nakonec se zadařilo a výsledné rozlišení je 1920 x 1080 pixelů. Po náročném počítaní přišel čas na oběd a pochlubení se s ním s přáteli na sociálních sítích. Tehdy se zjistilo, že fotka bambusových výhonků má 13 MPx. Nesmí chybět ani 5 MPx selfie po obědě. Její pořízení ale provází chvíle beznaděje, protože se nedaří s mastnými prsty odemknout telefon skrze čtečku otisků prstů. Nakonec se ale podaří i to a následuje její okamžité sdílení, které proběhne bleskurychle díky podpoře LTE.

Celá tato paráda by neměla překonat částku 142 dolarů.

 

xvibe

 

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.