Společnost Elephone je pověstná nejen tím, že chrlí jeden telefon za druhým, ale i tím, že se příliš nestará o aktualizace svých stávajících nebo starších modelů. Ostatně toto je problémem mnoha čínských výrobců smartphonů a v tomto ohledu jsou uživatelé oprávněně rozhořčeni tím, že jejich lehce postarší přístroj stále nemá aktualizaci na Android Lollipop, natož pak na Android Marshmallow. Samozřejmě je nutno rozlišovat mezi tím, že někteří výrobci prostě aktualizovat nechtějí a jiní by snad i chtěli, ale nemohou, protože producent čipsetů otálí s uvolněním zdrojového kódu.

V případě společnosti Elephone se zdá, že se začíná blýskat na lepší časy, alespoň v případě přístrojů Elephone P6000 Pro a Elephone P8000, které by podle zprávy, jež byla zveřejněna na facebookových stránkách společnosti, měly v dohledné době aktualizaci na Android 6.0 obdržet. Ovšem přesný termín zde uveden není a také nenajdeme ani zmínku o tom, že by mohla být aktualizována i jiná zařízení.

 

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.