UMi pomalu, ale jistě chytá následovníka svého modelu UMi Iron, tentokráte s přídavkem Pro. Zaslouží si toto označení? Pojďme se podívat na oficiálně prezentované specifikace.

UMi Iron Pro bude pohánět chipset od MediaTeku MT6753 a s ním přichází první otazník, opravdu Pro? Velikost displeje bude 5,5 palce a jeho rozlišení bude 1920 x 1080. 3 GB RAM se pomalu stávají standardem a interní paměť o velikost 16 GB nám taky moc nepřidává na jistotě, že se jedná opravdu o Pro model.

Zatímco hw specifikace spíše sunou tento kousek do střední třídy, UMi Iron Pro bude lákat na tři hlavní taháky z obasti bezpečnosti. Voice lock, čtečka otisků prstů a skener oční duhovky. S touto úrovní ochrany UMi věří, že se vám podaří zabezpečit telefon k vaší úplné spokojenosti, ale otázka mimo záznam se ptá: a kdo zabezpečí nás před výrobci? 🙂 K tomu všemu bude ještě UMi Iron Pro také disponovat konektorem typu C, což už se taktéž víceméně bere jako standard.

umi-iron-pro-sec

UMi Iron Pro vypadá jako nadějný zástupce čínských smartphonů střední třídy (s cenou podobnou svému předchůdci), který trochu mate svým označení a novinky okolo něj budeme samozřejmě dále sledovat. Stay tuned.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.