Poslední dobou to vypadá, že se snad všichni výrobci mobilních zařízení drží hesla: „Kdo nevyrobil chytré hodinky, jako by neexistoval!“. Je to prostě trendy a smartwatch se na nás valí ze všech stran. Některé hodinky vypadají poněkud fórově a jejich funkce jsou omezené, jiné zas budí zdání luxusu a další jsou poměrně dobře využitelné ke každodennímu provozu.

Pokud i vy toužíte po nějaké té „chytré nositelnosti“, máme tu pro vás jeden tip. A tím jsou chytré hodinky GPAX S360, které kromě velmi populárního kruhového ciferníku a čipsetu MTK2502, zvládají také tísňové SOS volání a podle výrobce je zdobí řemínek z pravé kůže s tzv. „Litchi“ texturou.

ZGPAX

ZGPAX S360 s kompatibilní jak s OS Android tak s iOS, samozřejmě nechybí funkce jako je monitorig spánku, krokoměr, vyhledání telefonu, notifikace hovorů, čtení a odesílání SMS a další funkce, které jsou u smartwatch běžné. Displej je 1,22 palcový s rozlišením 240 x 240 pixelů, srdcem hodinek je čipset MTK2502 s podporou 8 MB RAM a 128 MB ROM, baterie má kapacitu 350 mAh. Spárování s telefonem zajišťuje Bluetooth 4.0. Pokud vás ZGPAX S360 zaujaly, můžete si je pořídit v červeno zlaté verzi například zde za cenu 61,89 dolarů.