Hodnocení recenzenta

Akční kamera SJCAM SJ4000 Wi-Fi nabízí vynikající poměr cena/výkon a hromadu příslušenství už v základu. Jsem přesvědčen, že se jedná o to nejlepší, co lze do 3000 Kč momemtálně zakoupit.

9
Hodnocení recenzenta

Dnes večer si dovolíme takovou menší upoutávku na testovanou kamerku na našem sesterském webu Drony-kamery.cz: Jedna z nejlevnějších a také nejoblíbenějších akčních kamer SJCAM SJ4000 Wi-Fi dorazila i k nám do redakce na recenzi a z jejího příchodu jsem doslova nadšen. Nebudu ale předbíhat a než se pustíte do čtení recenze, tak aktuální cenu můžete ověřit u tohoto prodejce, kde je kromě této kamerky i spousta dalších outdoorových kamer a příslušenství.

Obsah balení

Kamerka dorazila v kartonové krabičce, kde dominantní barvou je bílá. Obal zdobí mnoho obrázků, QR kódy pro stažení aplikace do smartphonu a obsáhlý popis technických specifikací. Přední část ještě nabízí náhled na kameru ve vodotěsném pouzdru. Vzhled balení na mě působí laciným dojmem, ale hned po otevření krabice tuhle drobnost odpouštím. Uvnitř se nachází totiž celá řada příslušenství a tak, pokud nemáte žádné specifické požadavky, nemusíte už kromě paměťové karty investovat ani korunu.

V balení je vedle samotné kamery, baterie, nabíječky a vodotěsného pouzdra (do 30 metrů) další hromada příslušenství a vůbec nechápu, jakým způsobem se někomu podařilo vše vtěsnat do tak malého prostoru. V balení se nachází ještě tyto věci: náhradní dvířka s průduchy pro lepší zvuk (nejsou vodotěsná), držák na řídítka, závit na stativ, úchyt na pásek, držák na helmu, jistící lanka, popruhy na suchý zip, stahovací pásky, samolepící držáky pro přichycení snad úplně kamkoli, leštící hadřík a nezbytný originální návod v angličtině, němčině a čínštině. Prodejce přihodil ještě český návod a jako dárek i stolní mini stativ.

Celou recenzi si můžete přečíst zde.