Proč by měly všechny chytré hodinky vypadat tak, že by se je člověk bál vzít na ruku, řekli si jednoho dne čínští inženýři a zamysleli se. Výsledkem jejich přemýšlení jsou hodinky Lembird Free, které dle fotek, jak jistě usoudíte i vy, vypadají opravdu luxusně.

Nový výrobce s názvem Lembird, který se zaměřil primárně na výrobu chytrých hodinek, se rozhodl klást zvláštní důraz na vzhled a výsledkem jeho snažení je první lembirdí model na trhu s názvem Lembird Free. Důraz na vzhled podporuje především analogový ciferník a náramek z pravé kůže, který může být vyměněn za kovový.

Tyto chytré hodinky taktéž nemají žádný digitální displej a všechny informace tedy budete sosat z vašeho smartphonu. Jak se dá dovtípit, hodinky budou sloužit především ke všem možným monitoringům a funkcím, ze kterých mě zaujalo především „Diet Records“, což je prazvláštnost, která by přes apku kamery měla ukládat to, co jste snědli a počítat kalorie.

Lembird Free fotogalerie

Kromě toho jsou Lembird Free taktéž certifikovány IPX65. Hodinky Lembird jsou natolik vybočující ze současné záplavy chytrých čínských hodinek, že se jim nedalo odolat a zařídili jsme jedny na recenzi. Pro ty, které zaujaly už teď, tak vězte, že jsou aktuálně v předprodeji za cenu 99,99 dolarů (a pokud chcete něco ušetřit, přidejte tento kupón forum-5).