Elephone se chystá uvést na trh powerbanku. Na tom by nebylo nic zvláštního, vždyť na trhu jich je bezpočet a Elephone by se zařadil mezi další výrobce chytrých telefonů, který do svého portfolia zařadil tento produkt. Důvod, proč se zmínit o tomto produktu vidíme ve výše uvedené ceně v souladu k samotné kapacitě této powerbanky.

Myslím, že na současném mezinárodním trhu neexistuje žádná podobná nabídka, tedy kapacita powerbanky 10.000 mAh s cenovkou pod pět dolarů.Vrátíme-li se o několik let zpět, tak za hlavního spouštěče popularity těchto powerbank můžeme s klidným svědomím označit Xiaomi. To na trh uvedlo svou powerbanku, ztělesňující skvělý design s výbornou kapacitu za v tu dobu neuvěřitelně nízkou cenu. Tím se společnost etablovala mezi uznávaného výrobce příslušenství pro telefony.

Díky tomuto úspěchu se spustila lavina produkce i u ostatních výrobců chytrých telefonů, kteří se po vzoru Xiaomi vrhli na toto příslušenství. ZTE, Asus, Meizu, OnePlus a další výrobci již tak nabízejí své varianty powerbank. Avšak ani jednomu se zatím nepovedlo na sebe upoutat takovou pozornost, jako kdysi Xiaomi. Má teď podobnou naději Elephone?

Elephone powerbank

Důvodem je avizovaná cena 4,99 dolarů, což je značný rozdíl mezi touto 10.000 mAh powerbankou a ostatní konkurencí. Nemáme tušení, jak se Elephonu povedlo dostat na tak nízkou cenovku, takže to může v důsledku vyvolat i různé spekulace.

Elephone powerbank 2

Z výše uvedených obrázků vyčteme, že Elephone powerbanka má dva USB sloty, jedne microUSB napájecí slot a tlačítko napájení. Ze snímků také víme, že na trhu budou různé barevné variace, bílá, růžová a modrá. Povrch powerbanky se zdá být pogumovaný.

Elephone, kromě uvedení cenovky tohoto gadgetu, vyhlásil také soutěž o pojmenování tohoto příslušenství a slogan pro daný výrobek. Za vítěznou volbu nabízí právě výše popsanou Elephone powerbanku.

[zdroj]