Většinu informací ohledně prvního telefonu s OS Android společnosti BlackBerry jste se mohli dozvědět už v tomhle článku, ale dnes se podíváme na nově odhalené kousky skládačky.

Prvním střípkem jsou informace o zadním fotoaparátu. Aktuálně se hovoří o dvou možnostech a to 21 MPx snímači Sony IMX230, tedy stejném, jako v telefonu Motorola Moto X Style a nebo 18 MPx senzoru s optikou známé značky Schneider-Kreuznach. Dobrá zpráva je, že ani v jednom případě by neměla chybět optická stabilizace.

Další únik hovoří o ceně, která, jak se dalo očekávat, nebude nejnižší. Můj skromný odhad byl v předchozím článku lehce pod 20000 Kč. Kupodivu jsem ale cenu nadhodnotil, protože zdroj hovoří o částce 630 dolarů (cca 15000 Kč), což je podle mě další výborná zpráva.

A nakonec tady máme další fotky krásné kanadské ostružiny BlackBerry Priv a jako bonus fotografie pořízené tímto smartphonem.

 

 

[zdroj],[zdroj2],[zdroj3],[zdroj4]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.