… nebo se jedná reálně o následující generaci přístrojů?

LeTV, v poslední době značka v kurzu nejen na čínském trhu, si pro nás přichystala další várku snímků, která by nás mohla navnadit na jejich připravované nástupce současných modelů. Jak asi většina z vás ví, tak jednotlivé modely přístrojů LeTV se podobají navzájem jako vejce vejci. Z toho můžeme vycházet i pro nadcházející modely.

Na čínském internetu nyní kolují nové rendery, nesoucí na svých zádech logo LeTV. Podle čínských zdrojů přijde nová generace LeTV telefonů s mnohem tenčími těly a představí nový, dosud nevídaný technický pokrok. Trochu silná prohlášení, tak uvidíme. Každopádně „technický pokrok“ je dost obecným termínem, přesto z představených renderů se dá něco vytušit a dokonce s daným tvrzením i souhlasit.

Letv rendery 1

Snímky zobrazují údajnou 2.generaci telefonů LeTV. K nepřehlédnutelným prvkům určitě patří celkové zakulacení všech hran, kam směřuje designový vývoj pro následných několik sezón, a to nejen v rámci divize mobilních telefonů. Zaoblení je patrné i na displeji telefonu, dokonce můžeme mluvit o formátu 3D. Tedy něco podobného, co dnes najdeme například na Samsung S6 Edge.

Dalším velmi originálním a nepřehlédnutelným prvkem na tomto konceptu je otáčející se celá horní část telefonu, ta obsahuje především kameru, čímž bude dosažena možnost záběru v celém 360° panoramatu.

Letv rendery 2

Na bocích konceptu nevidíme žádná hardwarová tlačítka, to nasvědčuje použití aktivních boků, něco podobného již známe například z telefonu ZTE Nubia Z9. Zde si však myslíme, že půjde ještě o více propracovanější systém.

letv rendery 3

A co specifikace? No tak ty také patří k tomu nejsilnějšímu, co můžeme očekávat u vlajkových lodí, uvedených v příštím roce. Snapdragon 820, displej o velikosti 5,7 palce s rozlišením 2K, 4 až 6 GB operační paměti RAM, minimálně 32 GB interního úložiště, USB typu C, rychlé nabíjení Quick Charge 3.0 technologie Qualcomm anebo 23 Mpx fotoaparát Sony IMX300 s podporou RAW. Wow!

Navnadilo vás to? Tak teď na rovinu. Rendery vypadají velmi dobře a svým způsobem i technologicky proveditelně, přesto přese všechno by se jednalo o velký skok mezi současnou generací a tou následující. Možná přespříští generaci si takto dokážu představit, co po designové stránce. Vždyť telefony by měly být představeny již v prvním kvartále následujícího roku. Tyto koncepty spíše představují vdálenější budoucnost mobilních chytrých telefonů. Nechme se však překvapit, třeba to LeTV myslí vážně a všem ostatním tím chce vypálit rybník, jak se říká.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.