Sice jsme to nechytli hned od začátku, ale i tak si dovolíme upozornit na následující omezenou akci, která postihla chytré hodinky Zeblaze Rover a Zeblaze Crystal.

S hodinkami Zeblaze máme v redakci docela bohaté zkušenosti, neb nám jak Rover, tak i Crystal prošly rukama v našich recenzích (1, 2). A tak víme, že se nejedná o žádné pokusy o wearables, ale o relativně slušné kusy chytré nositelnosti. Obé Zeblaze Watch se nyní vyskytují v promo akci na eshopu Gearbest, který je nabízí za zvýhodněnou cenu.

zeblaze

Zeblaze Rover, bohužel, startoval již 9.10. s cenovkou 29,99 dolarů, která se bude postupně zvedat až do 15.10., kdy bude jeho cena nastavena na dolarů 59,99. Zeblaze Crystal jsou zase limitovány množstvím, které je v daný den k dispozici, a to 50 kusy. A každý den těchto 50 kusů je k dispozici za zvýhodněnou cenu 54,99 dolarů.

Hodinky Zeblaze jsou určitě jedny z těch zajímavějších, které jsou aktuálně k dostání a já sám přemýšlím, že bych si nějaký kus chytré nositelnosti pořídil. Který však ještě nejsem rozhodnut. A co vy? Plánujete nákup chytrých hodinek? Pokud ano, podělte se s námi o své tipy v komentářích.