Třetí telefon z produkce společnosti OnePlus je zřejmě na dohled. A to i přesto, že spoluzakladatel společnosti Carl Pei tvrdil, že by se měl objevit až někdy kolem Vánoc.

Včera večer však na čínských Weibo stránkách zveřejnil CEO OnePlus, Liu Zuohu, něco jako teaser, který by mohl potvrdit jméno nového OnePlus telefonu. Pokud se na onen obrázek pořádně podíváme a přestaneme ho vnímat jen jako mapu s čínskými nápisy, zřetelně uvidíme písmeno X. Pravda, není to nic oficiálního ani potvrzeného, ale jako solidní nápověda by to posloužit mohlo.

OnePlus_teaser

A jak je to vlastně s tím možným termínem prezentace OnePlus X? Společnost OnePlus začala rozesílat pozvánky na velkou akci v indickém Bengalúru, které by se měl zúčastnit Pete Lau a Vikas Agarwall, generální manažer indického OnePlus. Tato akce má podtitul „The Next Big Step“, tedy „Další velký krok“, což by mohlo naznačovat, že právě zde proběhne představení OnePlus X.

Co bychom mohli od třetího OnePlus telefonu očekávat? Podle slov Carla Peie zde půjde spíš o formu než o obsah. Telefon by měl být, co do designu, prý opravdu stylový. Proslýchá se, že by měl mít 5 palcový displej s FullHD rozlišením. Podle nepotvrzených informací by zde měl být použit procesor MediaTek Helio X10 (MT6795). Ten doplní 2 GB RAM a 32 GB ROM. Údajně by neměl chybět ani konektor USB-C a NFC. Předpokládaná cena by se měla pohybovat kolem 250 dolarů.

Počkáme si tedy co přinese příští týden.

[Zdroj] [Via]