Pamatujete si naši recenzi modelu Ulefone Be Pro z února/februára letošního roku? Nevadí, my už také skoro ne a tak se společnost Ulefone rozhodla, že nám tento kousek připomene jeho aktualizací, ve které mu nasadí nový chipset a Android 5.1.

Je už zvykem, že (nejen) čínští výrobci telefonů recyklují své starší modely novými specifikacemi, a to je i to, co se událo novému Ulefone Be Pro 2. Původní Be Pro přišel na začátku letošního roku s 5,5 palcovým HD displejem, 2 GB RAM, Android 4.4 KitKat a MT6732 chipsetem a jeho nová verze samozřejmě použije totožný design, ale jak už bylo řečeno, přinese novou čipovou sadu a Android 5.1.

V tuto chvíli nevíme, jaký chipset má Ulefone v plánu použití, ale tipneme si, že se bude jednat o Mediatek MT6735, tedy čtyř jádrový procesor se 64-bitovou architekturou. Co se týče ceny, tak se náš tip pohybuje okolo 170 dolarů pro předprodej.

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.