Před pár dny jsme vám odhalili seznam potenciálních adeptů, kteří by měli nebo mohli v dohledné době dostat aktualizaci OS na poslední verzi Android 6.0 Marshmallow. V tomto seznamu samozřejmě nechybí ani přístroje společnosti Xiaomi. Těch je hned několik, ale nejsou mezi nimi starší zařízení. Proto je velkým překvapením, že se na čínských Weibo stránkách objevily fotky Xiaomi Mi3 (oficiálně představen v roce 2013) s nainstalovaným Androidem 6.0.

Xiaomi Mi3 je sice již dva roky starý kousek, ale pořád se těší poměrně velké oblibě. Ostatně se o Mi3 tvrdí, že to byl právě tento telefon, který rozjel Xiaomi mánii za hranicemi Číny a dostal společnost do hry i na globálním trhu.

Z fotek je patrno, že aktualizace je zatím jen v jakési „beta verzi“ a společnost na jejím odladění stále pracuje. Takže nějaké zprávy o tom, kdy by aktualizace pro Mi3 mohla být oficiálně uvolněna, zatím nejsou k mání. Ovšem i tyto snímky mohou být příslibem pro majitele Mi3, že by se v rámci aktualizace na Android 6.0 mohlo dostat i na ně.

[Zdroj] [Via]