Ohodnoťte článek

O tom, že společnost Xiaomi zřejmě připravuje další kousek z modelové řady Mi Note se začalo hovořit před pár měsíci. V těchto dnech se na stránkách Mobile-dad jednak objevily renderované obrázky nadcházejícího Xiaomi Mi Note 2 a následně pak i fotka, kterou zveřejnil známý čínský „hledač úniků“ Leaksfly. Ta by měla znázorňovat zadní část těla údajného Mi Note 2.

Samozřejmě nechybí ani zákulisní šuškanda o parametrech Mi Note 2. Ten by mohl mít displej s úhlopříčkou 5,7 palce s rozlišením 2560 x 1440 pixelů. Stejně jako u Xiaomi Mi 5 se očekává, že i zde najdeme čtyř jádrový procesor Snapdragon 820 se 4 GB RAM a 32 GB ROM, spekulace však nezmiňují, zda bude možno uživatelskou paměť dále rozšířit.

16-151004202147-50

Xiaomi Mi Note 2 by měl mít také, jako Mi 5, ultrazvukovou čtečku otisků prstů (technologie Qualcomm Sense ID) a předinstalovaný Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou MIUI 7. Neměla by chybět podpora LTE sítí. Fámy také tvrdí, že hlavní fotoaparát by měl mít rozlišení 16 MPix a baterie kapacitu minimálně 3000 mAh. Mluví se také o kovovém těle a 3D skle.

A na závěr to nejlepší. Podle Leaksfly by měl být Xiaomi Mi Note 2 představen už 5. listopadu/novembra. Co je na tom pravdy ovšem těžko říct, zřejmě si budeme muset počkat na nějaké ty další spekulace. Ostatně máme na to ještě měsíc.

[Zdroj] [Via]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.