Kolem společnosti Meizu opravdu není v poslední době ticho. Společnost sází jeden model za druhým a podle posledních zpráv si na ten další nepočkáme zas až tak dlouho. Tím dalším bude Meizu MX6.

Podle posledních zpráv z čínských médií Meizu doufá, že se jim podaří být první na světě, kteří uvedou telefon poháněný procesorem Helio X20. Jak víme, X20 je první desetijádrový chipset a další v řadě Helio procesorů od Mediateku a o prvenství vybavením tímto procesorem usiluje vícero čínských výrobců smartphonů.

V současné době Meizu má v nabídce Meizu MX5 s Mediatek Helio X10 a nově uvedlo Meizu Pro 5 se Samsung Exynos procesorem. Jejich příští telefon bude s největší pravděpodobností Meizu MX6 a logicky se očekává, že přijde s Helio X20.

Podle čínských zdrojů se zdá, že zbytek MX5 hardwaru se moc měnit nebude a MX6 bude mít taktéž 3GB RAM a 21 megapixelový zadní fotoaparát. Datem zahájení tohoto telefonu by mělo být prvního čtvrtletí roku 2016.

Jen taková otázka na závěr, nezdá se vám, že Meizu v poslední době chrlí až příliš mnoho modelů v krátkých časových úsecích? MX4, MX4 Pro, M1, M1 Note, MX5, M2 a M2 Note a za pár chvil MX6..co si o této strategii myslíte? Dejte nám vědět do komentářů.

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.