Vy co nás sledujte pravidelně, jste si nemohli nevšimnou bouřlivého vývoje posledních dnů. Jelikož se situace již poněkud zklidnila, dovolím si v tomto článku krátkou rekapitulaci.

Nový server v ČR

Díky tomu, že minulý pátek se odporoučel do věčných lovišť server, na kterém jsme hostovali my a španělská verze Gizchina, naskytla se nám příležitost, obrátit tuto smutnou událost v pozitivní a to tak, že se konečně dočkáme přesunu na vlastní server v ČR. Velké díky patří chlapcům z Tifit, kteří pro nás bleskurychle jeden nachystali a dokonce mě supportovali při migraci i v takových hodinách jako je sobota 1:00 ráno. Konečně máme tedy server v konfiguraci dle našich představ a i když stále ještě drobnosti ladíme, již se blížíme k cíli.

Nové logo

Píše se rok 2015 a i když to původní logo má své lehké nostalgické kouzlo, přišel čas posunout se v tomto směru trochu víc do aktuálnosti. Boris Zima, který se mimo své role youtubera skvěle zhostil i role dvorního grafika Gizchina.cz přišel s nápadem, který se nám všem líbil. A věříme, že i vám se nové logo líbí.

Nový layout

Společně s logem přišel Boris i s pár nápady na jemné grafické změny vzhledu, které ve výsledku se změnou uspořádání jednotlivých sekcí na našem webu působí velmi svěže a čerstvě. I proto jsme se do toho pustili a jak znám Borise, ještě s něčím zajímavým určitě přijde. Ke změně uspořádání přispěly i vaše názory, že v mobilní verzi by měly být Poslední články lépe dostupné a posunuté výš. A jelikož vám nasloucháme, tak jsme tak neváhali učinit.

Já sám věřím, všechny tyto změny, které děláme především kvůli vám, našim čtenářům, vám zase chvíle strávené na našem/vašem webu zpříjemní. Díky.