OnePlus 2 dostává nový aktualizační balík s podporou RAW a manuálního režimu fotoaparátu

Pro majitele novinkového OnePlus 2 tu máme dobrou zprávu, společnost pomalu uvolňuje nový OTA aktualizační balík. Jedná se o větší aktualizaci nadstavbového operačního systému Oxygen OS 2.1.0.

Od vypuštění novinky OnePlus 2 se aktualizace objevují poměrně v pravidelném intervalu, což můžeme kvitovat v té pozitivní rovině. Vůbec když přihlédneme zpětně k o rok známé kauze mezi OnePlus a Cyanogen Inc., kdy se pravidelnost s odstupňováním od uvedení „jedničky“ spíše čím dál více vytrácela. Nemluvě o kvalitě jednotlivých aktualizací!

Nová aktualizace přináší především nové prvky do sekce fotoaparátu, přesněji jde o podporu snímání fotografií do surového formátu RAW a také o fanoušky požadovaném manuálním režimu v samotném menu fotoaparátu.

Detailní seznam změn naleznete přímo na stránkách fóra OnePlus.net.

Zdá se, že team, ač nedávno sestavený, velmi intenzivně pracuje na stále se zlepšujícím vlastním operačním systému OxygenOS.

ONeplus-2-11

Pozn.: Pro uživatele, kteří nevlastní oficiální verzi určenou pro EU jen připomínám, že OTA aktualizace se nedočkají a budou si muset daný balíček stáhnout a poté na-flashovat do telefonu manuálně. Tímto vás nenabádáme k výše popsané činnosti a pokud se pro ni přesto rozhodnete, vše děláte na vlastní nebezpečí.

[zdroj]