Náš sesterský web Drony-kamery.cz si stále nenašel toho správného kolegu jako posilu a tak jsme se rozhodli rozhodit sítě i zde. Myslíme si totiž, že i na stránkách o mobilních telefonech se najde dost čtenářů, kteří se zajímají o drony a outdoorové kamery, takže proč to nezkusit?

Hledáme kolegu s kladným vztahem k moderním technologiím, ale hlavně se zájmem o všechny ty létající potvory, co se dají na dálku ovládat a nepohrdneme ani znalostí v segmentu kamer, protože tyhle věci spolu prostě souvisí. Náplní práce, nebo spíš tvým budoucím koníčkem, bude vyhledávání článků a jejich servírování ve srozumitelné podobě česko-slovenským čtenářům. Nečekej od nás žádné zlaťáky, protože sami máme málo 😉

Zaujal tě článek a chceš si práci redaktora vyzkoušet? Podívej se na www.drony-kamery.cz, kde najdeš i kontaktní formulář a nebo napiš přímo na můj mail: Martin.Svozil1(at)gmail.com.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.