DOOGEE Y200 je nově připravovaný model phabletu, patřící do řady DOOGEE Y. Tato novinka by měla mít debut v říjnu/októbri tohoto roku a měla by rovněž obsahovat biometrický snímač, integrovaný v tlačítku Home, které je umístěno pod displejem.

Čtečka otisků prstů v DOOGEE Y200 nabízí stejné funkce jako u DOOGEE F5, což znamená, že při přidržení asi 0,5 vteřiny se dostanete na hlavní obrazovku a při podržení asi 1,5 vteřiny se objeví naposledy používané aplikace.

doogee_y2

Telefon má předinstalovaný operačním systémem Android 5.1 Lollipop a disponuje 5,5 palcovým HD displejem s technologií IPS a rozlišením (1280 x 720 pixelů). Pohánět jej má čtyř jádrový (64-bit) MediaTek MT6735 procesor, taktovaný na 1,3 GHz. Nechybí rovněž 2 GB RAM a 16 GB ROM uživatelské paměti.

Další specifikace zahrnují také 8 megapixelový hlavní zadní fotoaparát, dodaný japonskou společností Sony, pěti megapixelovou selfie kameru, LTE modem a duální slot pro SIM karty. Celý tento telefon má tloušťku 7,6 mm. Více informací momentálně k dispozici není.

[zdroj]