O tom, že Xiaomi včera představilo svou novinku na poli chytrých telefonů, Xiaomi MI 4c, jste si zajisté již přečetli z našeho včerejšího večerního příspěvku. Jak už bývá zvykem, tak společnost Xiaomi vždy s hlavní hvězdou představí ještě něco navíc.

V tomto případě se jedná o Bluetooth reproduktor, představený pod názvem Xiaomi Mi Bluetooth Speaker. Tato barevná cihlička za 199,- juanů, tedy něco málo přes 30 dolarů, se snaží zařadit mezi již početnou škálu povedeného příslušenství této značky. Reproduktor je vyroben z kovového těla a velikost by měla odpovídat současným phabletům značky, takže je dost možné, že ji vměstnáte do druhé kapsy po bok telefonu.

O hudební přednes se postará především uvnitř zabudovaný DSP čip Avnera AV3102. Jako měniče tu najdeme dva neodymiové reproduktory o průměru 36 mm a jeden pasivní basový měnič.

xia_6

Samozřejmě reproduktor propojíte s vašim přístrojem pomocí Bluetooth, ale hudbu můžete přehrávat také přímo z reproduktoru, a to díky vložení microSD karty do zde přítomného slotu. Krabička si z dané karty dokáže vytáhnout hudební soubory a k vaší spokojenosti je přednést. Výrobce slibuje výdrž bez externího napájecího zdroje až 8 hodin, a to díky zabudované baterii o kapacitě 1500 mAh.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.