Pro dnešní „Selfie“ generaci je naprostou samozřejmostí přední kamera. Bohužel, přední kamerový modul bývá velmi často mnohem slabší než ten zadní. To ovšem neplatí pro nový model střední třídy MeiTu V4 (neplést s Meizu). Tato čínská novinka se objevila na TENAA stránkách a pár informací vám k ní nyní podáme.

MeiTu V4 je díky své 21 megapixelové přední selfie kameře přesně ten správný přístroj pro „Selfie psychopaty“.  Designově je inspirován již předchozím modelem MeiTu M2. Uvnitř extravagantního těla najdeme osmi jádrový procesor, taktovaný na 2,0 GHz s 3 GB RAM a 64 GB ROM uživatelské paměti. Bohužel zde není žádný slot pro microSD karty. Rozměry MeiTu V4 jsou  152,4 x 68,8 x 8,95 mm a celková hmotnost včetně baterie je 145 gramů.

Meitu-V4-Tenaa-1

Kromě 21 megapixelové přední kamery disponuje tento telefon 5 palcovým FullHD OLED displejem s rozlišením 1920 x 1080 pixelů a hlavní zadní kamerou, která je rovněž 21 megapixelová. Mezi další rysy MeiTu V4 patří samozřejmě operační systém Android 5.1 Lollipop, Wi-Fi, GPS a micro USB port.

Meitu-V4-Tenaa-2

Co se konektivity týče, jsou ve specifikaci uváděny GSM, WCDMA, TD-SCDMA, TD-LTE a FDD LTE. Modely by měly být vyráběny v růžové, bílé a zelené barvě. O dalších barevných variantách a ani o ceně zatím nemáme žádné informace. Snad se to již brzy změní.

Meitu-V4-Tenaa-3

[zdroj]