Na čínských certifikačních stránkách TENAA se objevil nový model ZTE S3003. Jak již bylo uvedeno v titulku tohoto článku, tento ZTE telefon nedisponuje jak podle fotografií, tak i podle specifikace žádným fotoaparátem. Ani předním selfie ani zadní kamerou. Bude to zvláštnost, zajišťující nízkou cenu nebo nás společnost ZTE jen zkouší?

Takže co by mohlo být důvodem chybějících kamerových modulů u tohoto nového modelu? Jako nejpravděpodobnější možnost se jeví dosažení co nejnižší ceny. Je ovšem telefon v nízké cenové relaci dost dobrý na to, abychom si jej koupili bez fotoaparátů? Podívejme se na ostatní specifikace, které nám záznam z TENAA ukazuje.

ZTE-S3003-2

Kromě neexistující kamer, má ZTE S3003 podle TENAA listu 5 palcový HD displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů (294ppi) a je poháněn čtyř jádrovým procesorem, taktovaným na 1,5 GHz. Procesor doplňují 1 GB RAM a 8 GB uživatelské paměti ROM. To vše při rozměrech 142,2 x 70,6 x 7,4 mm s celkovou hmotností pouhých 117 gramů.

ZTE-S3003-1

Mezi další vlastnosti tohoto telefonu patří TD-LTE konektivita, slot pro MicroSD kartu až do velikosti 32 GB a mikro-USB port. Informace o Bluetooth, Wi-Fi a předinstalovaném operačním systému na výpisu z TENAA zatím chybí. Jaké budou další specifikace a hlavně cena, teprve uvidíme. Zatím se musíme spokojit s těmito strohými údaji.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.