Ohodnoťte článek

LeTV je čínská společnost, která v dubnu/apríli uvedla na trh trojici svých chytrých telefonů s výzbrojí velkého kalibru. Svými modely LeTV LE1, LE1 Pro a LE Max, které jsou často označovány jako „Le Superphones“, tak trochu zamíchala kartami čínského trhu s těmito „deriváty“. A zdá se, že vstup se LeTV do tohoto segmentu trhu povedl.

Společnost již začala tak trochu s předstihem škádlit své fanoušky chystanými novinkami, a to prostřednictvím nedávno uvedeného teaseru, který naznačuje použití nového procesoru Snapdragon 820. Ten by se mohl objevit v prvním čtvrtletí příštího roku. Více jsme vás informovali zde.

Nedávno jsme zde uveřejnili i novinkovou řadu LeTV, označovanou jako X500. Přístroj, který by měl zamířit cenově někam pod LeTV LE1 (X600). Zajímavostí je fakt, že bude použit stejný procesor  jako v případě X600, tedy Helio X10 (MT6795). Nyní se však pojďme více podívat na další novinky a ty se týkají LeTV Le Max druhé generace.

LeTV Le Max patří právoplatně mezi phablety, což dokazuje svým přerostlým displejem o úhlopříčce 6,33 palce. Podle nových úniků by v nástupci tohoto phabletu měl úřadovat právě výše uvedený Snapdragon 820 spolu s grafikou Adreno 530. Co je zajímavé, tak podle všeho phablet dostane odtučňovací kůru a výsledkem bude zmenšení úhlopříčky displeje na 5,7 palce. V úniků najdeme ještě zmínku o podpoře rychlého nabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0. A jak už bylo výše zmíněno, uvedení by se mělo odehrát v 1. čtvrtletí roku 2016.

Letv nahl

Zdá se tedy, že LeTV plánuje představit poměrně odlišný přístroj pod označením LeTV Le Max než je jeho současný model. Vypadá to, že LeTV se rozhodlo vzdát svého přerostlého 6,33 palcového displeje ve prospěch mnohem lépe zvládnutelného 5,7 palcového panelu.

Nad dalšími specifikacemi se zatím spekuluje, ale nebude nic neočekávaného, když přístroj dorazí s operační pamětí 4 GB RAM, hlavním fotoaparátem o rozlišení 20Mpx, a to vše v kovovém těle. Uvidíme, jakým způsobem se změní i celkový vzhled telefonu, vezmeme-li v potaz současný model, který vypadá velmi elegantně. Ten už nyní přichází s velmi tenkým rámečkem, takže se dá očekávat ještě jeho zúžení nebo dokonce půjde o bezrámečkovou konstrukci.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.