No vida, ani to netrvalo dlouho a máme tady dalšího zástupce rozrůstající se rodiny Cherry Trail tabletů, po Teclastu X98 Pro (psali jsme ZDE) a Pipo W1S (ZDE) se na světlo světa, díky sociální síti Weibo, dostal i Onda V919 Air CH. Což je čerstvě ohlášený novinkový tablet z produkce Onda a jde opravdu jen o první informace a obrázky, protože jsou velmi kusé.

Potvrzených faktů opravdu není mnoho, půjde o tablet s 9,7″ úhlopříčkou displeje a Retina rozlišením 2048 x 1536 pixelů (tedy s poměrem stran 4:3). Hardwarově je pak potvrzen Intel Atom X5 8500 na platformě Cherry Trail, 4 GB RAM a 64 GB s největší pravděpodobností eMMC úložiště. Ani slovo o další výbavě, ze které by nás asi nejvíce zajímaly USB porty, zda půjde o plnohodnotné nebo micro a 2.0/3.0 rozdělení. Designově Onda V919 Air CH nevypadá vůbec špatně, na první pohled vytane na mysli asi silná inspirace u HTC, což ale není na škodu. Datum vydání ani cenové zařazení nejsou prozatím známy a Onda tak má šanci zákazníky ohromit, ať už v dobrém či ve zlém 🙂

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.