Tak se nám to ranní okno začíná profilovat jako místo, kde se pravidelně můžete dočítat o nějaké další novince z oblasti wearables. Dnes to bude o I5 Plus, což je chytrý náramek, který se prezentuje jako hodinky. Ale jelikož ukazuje i čas, vezmu ho na milost a budu mu také říkat hodinky.

i5-plus-2

I5 Plus se mohou pochlubit OLED displejem o velikosti 0,91 palce a rozlišení 128 x 64, který dokáže zobrazit až 32 slov. K plné funkčnosti spojení s telefonem přes Bluetooth využívají aplikaci Zeroner a nabízí za pár dolarů mnoho funkcí. Namátkou Sport tracking, Sleep monitor, ovládání fotoaparátu, upozorňování na příchozí hovory a sms, hledání telefonu pro zapomnětlivé a také pár gest na ovládání. Potěší IP67 certifikace a váha pouhých 24 gramů, což je jen o 3 gramy víc než lidská duše.

i5-plus-1

I5 Plus jsou nyní k dispozici v černé barvě v EU skladu Gearbestu za 21,89 dolarů, takže kdo si chce vyzkoušet segment wearables ještě před přechodem na plnohodnotné smartwatch, možná se jedná o ideálního kandidáta. Ale mezi námi, stejně je to náramek.