Tchajwanská společnost, která jak už víme, trpí poslední dobou velkými finančními problémy, připravuje nový model pod označením HTC One A9, který byl znám taktéž pod kódovým označením jako Aero. Jedná se zatím pouze o prototyp, ten však své publikum zaujme především výkonným procesorem a velkou operační pamětí.

GeekBench prozradil benchmark a několik klíčových informací o tomto zařízení. Jak jsem již zmínil, zaujme především svým procesorem, kterým je v případě A9 desetijádrové Helio X20 od MediaTeku se dvěma jádry Cortex-A72 a osmi Cortex-A53 jádry s frekvencí 1.96 Ghz. Operační paměť bude o velikosit 4GB a jako systém by měl být použit Android 5.1 Lollipop. Spekuluje se také o kvalitním fotoaparátu se světelností f/1.9 a senzorem, který bude schopen pořizovat snímky ve formátu .raw. Displej by v případě One A9 měl mít QHD rozlišení. Nechybět nebude ani podpora LTE sítí o rychlosti Cat 6, které umožní stahování až 300 mb/s.

aero specific

Oficiální představení modelu HTC One A9 se plánuje na oznámenou speciální akci HTC a to 29. září/septémbra.aero specific

[Zdroj 1] [Zdroj 2]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.