Meizu nedávno potvrdilo, že bude mít 23. září/septembra velkou konferenci v Národním kongresovém centru v Pekingu. Od té doby se objevilo několik teaserů, které nenechají nikoho na pochybách, že právě na této konferenci bude představen nový model společnosti Meizu. Máme necelých čtrnáct dnů do konference a již máme potvrzení od Vice presidenta Meizu, pana Li Nan, že nový model se bude jmenovat Meizu PRO 5.

Nově uvolněné snímky ukazují, jak bude nový top model vypadat, ale také elegantní balení, které dostanete. Meizu fotografie ve skutečnosti vypustilo jen pár hodin před oficiálním představením iPhone 6s. Jak můžete vidět na obrázcích níže Meizu Pro 5 pokračuje ve stejné filozofii designu jak tomu bylo u smatphonu MX5.

meizu_1

Pokud jde o specifikace, Meizu CEO Bai Yongxiang řekl, že nadcházející zařízení bude mít rozlišení displeje 1080p. Pokud jde o velikost displeje, jeho úhlopříčka by měla mít 5,5 palců. Tento telefon by měl pohánět procesor Exynos 7420 doplněný 3GB / 4GB RAM (podle dané verze) a uživatelskou pamětí ROM o velikosti 32GB / 64GB (opět dle dané verze). Podle dostupných informací bude hlavní zadní fotoaparát 21 megapixelový a přední selfie kamera by měla být 5 megapixelová.

meizu_2

Co se týče cen, společnost již řekla, že se bude zaměřovat na high-end segment trhu s mobilními telefony. Lze tedy předpokládat, že cena bude téměř jistě vyšší než 3000 juanů, což je asi 470 dolarů.

meizu_3

[zdroj]