15.9. by se mělo Zopo ohlásit z Barcelony se svým prozatím tajným oznámením, ale my už tušíme, že se bude jednat o představení jejich nového deseti jádrového telefonu.

Zopo není nováčkem co se týče býti „early adopters“ u nejnovějších procesorů MediaTek. Není to tak dávno, kdy byli první, kdo použil osmi jádrový procesor v Zopo ZP998 a příští týden by mohli být jedněmi z prvních, kdo představí smartphone poháněný deseti jádrovým procesorem.

Zopo se snaží, aby všechny údaje zatím udrželi v tajnosti a pod pokličkou, ale od spolehlivých zdrojů již tušíme, že telefon bude vybaven čtečkou otisků prstů, 20 megapixelovým hlavním fotoaparátem a 2K displejem. Zařízení by mělo být modelem se 6-ti palcovým displejem, ale cenou by mělo zůstat konkurenceschopné.

Těšíte se na nové Zopo? My určitě a držíme společnosti palce, ať se jim opět povede vystoupat na výsluní. A vy? Dejte vědět v komentářích.

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.