AKTUALIZOVÁNO: Prodejce Gearbest se hecnul a nabídnul cenu ještě nižší – 22,99 dolarů. Akce je omezena počtem kusů uWear a cena se každé 3 dny lehce zvýší.

unnamed

O tom, že společnost Ulefone chystá své první chytré hodinky jménem Ulefone uWear jsme vás informovali zhruba v půlce července. Nyní byl již vývoj ukončen a hodinky, ne nepodobné těm jablečným, míří do prodeje. A Ulefone společně s prodejci Everybuying a Gearbest nachystali promo akci, kdy uWear půjde sehnat za zvýhodněnou cenu 29,99 dolarů.

Smartwartch Ulefone uWear se konektují s mobilními telefony klasicky přes Bluetooth a jak již jsem zmínil v prvním odstavci, designéři si nedali moc práce. Zadání zřejmě znělo, udělejte to jako Apple. Mimo to hodinky pokrývá 2.5D Corning Gorilla Glass II z přední strany a dočkáme se i kovového rámu na okrajích. K dispozici jsou dvě barevné varianty, a to stříbrná a černá.

SW02

Mezi funcemi Ulefone uWear je spoustu těch obvyklých – příjem hovorů, SMS, instant messaging, krokoměr, monitor spánku a mnoho dalších.

[Ulefone.com]